26 maja (sobota), g. 13.00 - 14.15, sala kameralna 203, budynek A

Spełniona kobieta roku 2015, Żelazna Kobieta, terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, wykładowczyni, przewodniczka duchowa. Jest specjalistką terapii jogą, relaksacji, psychologii, pracy z ciałem oraz promotorką zdrowego trybu życia. Szkoli nauczycieli, naucza medytacji oraz pracy z oddechem. Autorka terapeutycznej książki "W cudzych butach", bajki dla dzieci i dorosłych "Tęczowy duszek" oraz wielu rozwojowych artykułów. W 2004 roku założyła Centrum Szczęśliwego Człowieka. Ukończyła ponad 20 podstawowych oraz 4 zaawansowane kursy Art Of Living między innymi w Indiach - Bangalore, w Niemczech - Bad Andogast oraz w Polsce. Stworzyła wiele unikatowych warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi interaktywne wykłady, spotkania autorskie, warsztaty. Z ogromnym zaangażowaniem i sukcesem dzieli się swoją pasją, fachową wiedzą, mądrością życiową i doświadczeniem wśród Polaków mieszkających nie tylko w kraju, ale też w różnych częściach Europy i Świata, rozwiązując egzystencjalne problemy dotykające każdego z nas.

Żelazna Kobieta
Zdobyła najwyższy szczyt Europy - Mont Blanc. Przepłynęła wpław w sztafecie z partnerem 500 km rzeką Wartą przez Odrę do Morza Bałtyckiego oraz Wisłą 1000 km od źródła do Morza. Została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa za pobicie rekordu w ilości skłonów na mięśnie brzucha, wykonując 8000 skłonów w ciągu godziny! Pokonała 1000 mężczyzn w najcięższych zawodach survivalowych w Polsce "Selekcja" (edycja letnia i zimowa) dwukrotnie dochodząc do finału. Nie są jej obce skoki spadochronowe, wspinaczka, nurkowanie. Prowadziła 4 lata szkołę przetrwania dla dzieci i młodzieży, z najmłodszymi pracowała także w Akademii Nauki. Jest instruktorką tańca, aqua aerobiku, wspinaczki, survivalu.

SpełniONA Kobieta roku 2015
Zwyciężczyni konkursu „SpełniONA 2015", którego celem było zachęcenie kobiet do podejmowania wyzwań i spełniania się w życiu. Kampanii towarzyszył konkurs, w którym mogła wziąć udział każda kobieta – należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Czym jest dla Ciebie spełnienie?”. Odpowiedź mogła dotyczyć wydarzenia już minionego, bądź też planów na przyszłość, liczyła się siła z jaką uczestniczki konkursu dążą do celu oraz ich wewnętrzna motywacja. Oceniano także oryginalność i kreatywność. Spośród czterech tysięcy zgłoszeń wybrano trzydzieści finalistek. Następnie jury wybrało trzy panie, a przyznanie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca powierzono internautom - jedenastodniowe głosowanie, w którym oddano tysiące głosów, zadecydowało, że pierwsze miejsce i nagrodę wynoszącą 50 tysięcy złotych otrzymała Elżbieta.
Facebook: https://www.facebook.com/elka.krzyzaniak
Żelazna Kobieta: https://www.youtube.com/watch?v=4ir_8l4w8uo
https://www.youtube.com/watch?v=LF4m_3HlRLo&t=118s

 

KUP BILET ONLINE na pierwszy dzień wykładów – 26 maja 2018 r. – 35 zł <kliknij>

KUP BILET ONLINE na dwa dni wykładów – 26 i 27 maja 2018 r. – 60 zł <kliknij>

 

Ela Krzyzaniak