27 maja (niedziela), g. 16.00 – 17.15, sala 3, budynek C

Biocybernetyka to rozszerzenie medycyny o przesterowanie dipoli białkowych i lipidowych oraz cybernetyczne traktowanie organizmu jako czarnej skrzynki (o wejściach oraz pętlach sprzężeń zwrotnych prostych i ukośnych), które pomaga wprowadzać pożądane zmiany.

Koncepcja ta posiada własny system diagnostyczno-terapeutyczny oparty na programach zgodnych z czwórkowym kodem genetycznym i właściwościami oddziaływania dominującego. W diagnostyce stosuje się osiemnaście cech zaburzeń od: martwic, przez niesterowalności aż do ośmiu typów infekcji wewnętrznych i zewnętrznych. Dla organizmu i organów cechy te może mierzyć ponad 12000 programów diagnostycznych, a ich wyniki (do 3000 danych) mogą być zapisane na formularzu testu biocybernetycznego. Test ten służy do bieżących analiz w celu dokonania niezbędnych zmian, które prowadzą do uzyskania stanów suboptymalnych zbliżonych do pełnego stanu zdrowia. Zmiany stymulują programy operacyjne (możliwe działanie aż 4500 programów)równocześnie uruchamiane w móżdżku (jest on 1000 razy szybszy od mózgu ma tempo przetwarzania aż do 100 tysięcy programów na godzinę). Do naprawy łącz synaptycznych w zwojach i jądrach nerwowych stosuje się masaż wibracyjny, który może wyeliminować nawet 100% wrażeń bólowych. Wszystkie wymienione czynności oraz ich efekty będzie można zobaczyć na wykładzie.

Zygmunt Wilkowski - biocybernetyk- terapeuta, iCybernetyk, elektronik, programista, opracował programy komputerowe w 17 językach informatycznych. Z wykształcenia nauczyciel, geodeta, topograf. Opracowywał mapy topograficzne, geologiczne, katastralne. Powiązał geoidę z terenu Polski do bazy satelitarnej. Matematyk z kierunków probabilistyki, głównie optymalizacji matematycznej oraz wyznaczanie trajektorii dla dalekosiężnych lotów kosmicznych. Genetyk - sklonowanie szczurów w 1978r., wyzerowanie czasu życia klona. Inicjator i propagator biocybernetyki - nauki o przesterowaniu organizmów żywych. Opracował nowy system diagnostyki cybernetycznej, który pozwolił na dokonanie szybkiej i pełnej regeneracji organizmu zbliżonej do odczuwania stanu pełnego zdrowia. W pracy „Biofizyka do zdrowia” zawarł opisy: biocybernetycznego systemu diagnostycznego, przesterowania układów organizmu, fraktalnej struktury agregacyjnej wieloświata (wszechświata) i jego jednostronnego budulca (atomy - kwarki, preony, masony, xony). Odkrywca i propagator nowego oddziaływania materii zwanego oddziaływaniem „dominującym”.

Małgorzata Dobisz - absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach (kierunek Automatyka, Elektronika i Informatyka), Coventry University w Wielkiej Brytanii oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia ukończyła Dietetykę według Medycyny Chińskiej. Reprezentuje holistyczne podejście do zdrowia. Łączy biocybernetykę z naturoterapią, wykorzystuje między innymi: bioenergie, ziołolecznictwo, Medycynę Chińska oraz dietetykę. Jest pasjonatką naturalnego odżywiania w szczególności super żywności (superfoods). Aktywnie uprawia sporty.

 

KUP BILET ONLINE na drugi dzień wykładów – 27 maja 2018 r. – 35 zł <kliknij>

KUP BILET ONLINE na dwa dni wykładów – 26 i 27 maja 2018 r. – 60 zł <kliknij>