26 maja (sobota), g. 12.00 – 13.15, sala 3, bud C

Bogactwo i dobrobyt są czymś, czego pragnie większość ludzi, nieliczni jednak osiągają prawdziwy stan obfitości. Szukanie winnych zaistniałej w życiu niekorzystnej sytuacji, często skutkuje oskarżeniami w kierunku innych ludzi, systemu, władz. Paradoksalnie jednak to ludzie sami są odpowiedzialni za tworzenie życiowego dobrobytu. Życie służy gromadzeniu energii miłości, ekstazy i szczęścia, energia ta wzbogaca  duszę i zapewnia nieśmiertelność.
Jak przetransformować programy ubóstwa? Czym jest i czemu służy Soul Star? Jak można uruchomić nieznane pokłady energetyczne i intelektualne, by osiągnąć stan prawdziwej satysfakcji? Czy podświadomość kryje programy, blokujące ekspresję twórczą? Czy pieniądze są złe, ponieważ tworzy je system pasożytujący na ludziach? Jak rozróżnić prawdziwy dobrobyt od pozerstwa? Jak tworzyć dobrobyt bez szkody dla innych? Jak poradzić sobie z zazdrością i zawiścią? Jak uporać się z pragnieniem rywalizacji, zemsty, osądzania i udowadniania komuś czegoś? Na te i inne pytania uzyskają odpowiedź uczestnicy wykładu podczas podróży do wnętrza siebie. "Tajemnice obfitości" to prelekcja będąca analizą prawidłowych i nieprawidłowych postaw wobec energii materialnej, pieniędzy i bogactwa oraz przeglądem najczęstszych  błędów, popełnianych na drodze do sukcesu i bogactwa.

Paulina Magdalena Moskalik - Spiritual Coach, blogerka, YouTube'rka, obenautka astralna i psychotroniczka. Od 2010 roku lat zajmuje się coachingiem duchowym z wykorzystaniem numerologii, astrologii, radiestezji i kart anielskich poczynając od bloga Coaching Sztuką Wyobraźni na kanale You Tube kończąc. W 2013 roku jako studentka informatyki w Krakowie opracowała autorską metodę autoterapii Coaching Binarny celem programowania tak zwanego "ludzkiego przeznaczenia", a dokładnie matryc mentalnych w oparciu o schematy programowania matryc komputerowych. Od 2014 roku wynalazczyni protect card - odpromienników, produkowanych z wyselekcjonowanych kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Od 2015 roku w gabinecie terapeutycznym w Bielsko-Białej za pomocą terapii kamertonowych oraz całokształtu pozyskanej wiedzy pomogła dziesiątkom osób po traumatycznych przeżyciach powrócić do stanu równowagi psychofizycznej, odnaleźć sens oraz cel życia i wydobyć z siebie nieznane dotąd pokłady wiary w siebie. Jako spiritual coach ma na swoim koncie You Tube 10000 subskrybentów, których z każdym kolejnym nagraniem prowadzi na ścieżce rozwoju duchowego do osiągnięcia stanu pełnej odpowiedzialności za siebie, swoje życie i osobiste przeznaczenie. Może się pochwalić skutecznymi sesjami osób uzależnionych od narkotyków, alkoholu, seksu, którym pomogła całkowicie porzucić nałogi, zmienić styl życia i odnaleźć swoje wyjątkowe, niepowtarzalne miejsce w społeczeństwie i wszechświecie. Twórczyni 3-stopniowych Kursów Psychotronicznych. Prywatnie: pełnowartościowa kobieta, partnerka oraz matka nastoletniej aktywistki społecznej. Na co dzień wegetarianka, pasjonatka zdrowego stylu życia, motocykli i sportów siłowych. Od 2013 roku rezydentka kanaryjska, podróżująca nieustannie po Ziemi podążając za głosem swego dzikiego, nieujarzmionego serca...

 

KUP BILET ONLINE na pierwszy dzień wykładów – 26 maja 2018 r. – 35 zł <kliknij>

KUP BILET ONLINE na dwa dni wykładów – 26 i 27 maja 2018 r. – 60 zł <kliknij>

 

Paulina Moskalik