26 maja (sobota), g. 15.00 – 16.15, sala 3, bud. C

Jak żyć zdrowo i witalnie? Odczuwać przyjemność bycia osobą zdrową i wypełnioną energią? W jaki sposób uzupełniać swoje zasoby energii? Jak czyniły to dawne kultury i jakimi metodami posługują się do dnia dzisiejszego? Czym jest Energia Życia? W jaki sposób przepływa przez nas i wpływa na nasz stan psycho-fizyczny?

Tematyka wykładu oscyluje wokół świadomego, etycznego i skutecznego pozyskiwania energii życiowej, a także kultywowania jej w sobie i gromadzenia zapasów. Wiedza, która będzie przekazywana, stanowi wieloletnie studium tego tematu, w oparciu o przekazy kultur, filozofii i medycyny oraz sposobów pracy z energią takich tradycji, jak:
- Chiny (w tym Medycyna Chińska, Dietetyka Chińska, Chi Kung, Tai Chi),

- starożytne kultury obu Ameryk (praktyki szamańskie i uzdrawiające),

- wiedza hawajskich kahunów (Huna),

- starosłowiańskie ćwiczenia, wizualizacje i rozumienie rzeczywistości,

- hinduska lokalizacja i znaczenie czakr,

- a także bardziej współczesne techniki i badania związane z tematem energii życia (m.in. tematyka energii Orgonu).

Izabela E. Paletko - zajmuje się samorozwojem poprzez pracę z ciałem, energią, umysłem i duchem ponad 30 lat. Uzyskała specjalizację w uzdrawianiu poprzez zastosowanie świadomego żywienia oraz pełnego przepływu energii, opierając się na Medycynie i Filozofii Chińskiej oraz naturalnych terapiach starych tradycji i dawnych kultur. W pracy z ludźmi stosuje wiele technik i terapii, dobierając je odpowiednio do danej sytuacji. Traktuje człowieka holistycznie, rozumiejąc, że stanowi całość jako Ciało-Energia-Umysł-Duch.

 

KUP BILET ONLINE na pierwszy dzień wykładów – 26 maja 2018 r. – 35 zł <kliknij>

KUP BILET ONLINE na dwa dni wykładów – 26 i 27 maja 2018 r. – 60 zł <kliknij>