26 maja (sobota), g. 11.30 – 12.45, sala kameralna 203, budynek A

Homeopatia jest jedną z wielu dróg do zdrowia. Co jest doskonałością tej dziedziny? Rozumienie człowieka, jako całości.

Wszystko w nas ma na siebie wzajemny wpływ. Chore emocje przynoszą z czasem chore ciało. I odwrotnie. Dlatego w trakcie diagnostyki, czy też terapii, ujawniają się wszystkie bolączki trapiące człowieka. Bywa, że prześladują nas również lęki tłumione lub jawne, które mają swoje źródło w doznaniach bieżących lub z okresu dzieciństwa, czy też prenatalnego. 
Niezmiernie przydatna w regulacji różnych zaburzeń zdrowotnych, nawet tych poważnych, okazuje się homeopatia. Leki zawsze dopasowuje się indywidualnie do konkretnego człowieka. Zarówno przyczynowo, jak też objawowo, holistycznie: psychologicznie, duchowo, fizycznie. Z powodu zaburzeń choćby jednego z tych elementów stan równowagi jest zagrożony i skutkuje zaburzeniami w szeroko rozumianym zdrowiu. Z czasem wywiązać się może z takiego stanu choroba, a niejednokrotnie także cierpienie. 

Homeopatia może okazać się kołem ratunkowym w momencie gdy osoba staje na rozdrożu między załamaniem zdrowotnym, a nadmierną eksploatacją organizmu. To potężna metoda oddziaływania na zdrowie człowieka w szerokim tego słowa znaczeniu. Lecznicze stosowanie wewnętrznych i zewnętrznych środków homeopatycznych, opartych na autorskich recepturach, nie powoduje skutków ubocznych. Produktami wyjściowymi do tworzenia preparatów są naturalne surowce: minerały, wyciągi z roślin i zwierząt. Kuracja ta może pomóc w przypadkach nagłych i zadawnionych bólów i urazów oraz stresu i przemęczenia. Leki homeopatyczne można także stosować profilaktycznie, w okresie rekonwalescencji oraz odtruwania organizmu – chronią one organizm przed zakażeniami, pobudzają własne siły obronne, przywracają zdrowie.

Agnieszka Kamska - terapeutka z trzydziestoletnią praktyką, prowadzi Gabinet Medycyny Naturalnej - BIOKAM w Krakowie. Działa w bardzo szerokim zakresie medycyny naturalnej-niekonwencjonalnej. W swojej codziennej praktyce łączy wiele dziedzin, które wzajemnie się uzupełniają, a pośród nich są: homeopatia, bioenergoterapia, terapia manualna stawów kręgosłupa i kończyn, psychotronika, psychoterapia, hipnoza, irydodiagnostyka, masaże dchudzający i modelujący, akupresura, przekaz energii na odległość, ocena stanu zdrowia z fotografii. Od prawie dwudziestu lat pisze artykuły do miesięczników: „Poradnik uzdrawiacza” i „Uzdrawiacz”. Autorka książek z praktycznymi poradami z zakresu homeopatii: „Poradnik homeopaty”, „Poradnik homeopaty dla każdego”, „Homeopata radzi - najlepsze recepty na 100 chorób”, „Homeopatia - praktyczny poradnik o zdrowiu”, „Homeopatia - skuteczny sposób na dobre zdrowie”.

 

KUP BILET ONLINE na pierwszy dzień wykładów – 26 maja 2018 r. – 35 zł <kliknij>

KUP BILET ONLINE na dwa dni wykładów – 26 i 27 maja 2018 r. – 60 zł <kliknij>