W ostatni weekend maja, w Nowohuckim Centrum Kultury, odbędzie się trzecia edycja Alternatywnego Festiwalu. Poprzednie spotkania z tego cyklu pokazały, jak wielu ludzi interesuje się niekonwencjonalną wiedzą, zdrowiem i rozwojem – a przez to pragnie wpływać i wzmacniać swoje duchowe i fizyczne możliwości. Alternatywny Festiwal nie tylko przeniesie nas w rejony niezbadanych zjawisk, niepotwierdzonych teorii, dylematów poznawczych, lecz również dostarczy szerokiej i sprawdzonej wiedzy na temat zdrowia i rozwoju osobowości. W atmosferze tych przenikających się obszarów odbędzie się kilkadziesiąt spotkań, prelekcji, warsztatów, pokazów, koncert i wiele dodatkowych atrakcji. Mamy nadzieję, że te festiwalowe dwa dni będą pełne inspiracji, energii oraz wewnętrznej mocy, które pozwolą wam przywrócić harmonię ciała, ducha i umysłu, a także odkryć i wzmocnić wewnętrzny potencjał jaki drzemie w każdym z nas.

W tym roku, oprócz znakomitych gości z Polski, w Festiwalu udział wezmą prelegenci spoza naszego kraju.
Udział w Festiwalu zapowiedzieli: Władysław Batkiewicz, Czesław Białczyński, Monika Burzyńska, Grzegorz Duniec, Ryszard Gąsierkiewicz, Łukasz Gwardecki, Kazimierz Kłodawski, Izabela Kopaniszyn, Krystyna Królicka, George Paschalidis i Nikolas Lazaridis, Rena Marciniak Kosmowska, Jerzy Maslanky, Paulina Napora, Paweł Bartnik, Bogdan Skrzęta, Natalia Slipinska, Małgorzata Stawarz, Ada Stolarczyk, Anna Taran, Marek Taran, Igor Witkowski, Daria Zwinczewska, Wiktoria Zwinczewska, Magdalena Żesławska oraz zespół Man‐Tra.

Patronat nad Alternatywnym Festiwalem objęli m.in.: Wydawnictwo 4 Wymiar, NiezależnaTelewizja NTV.

Proponujemy Państwu aktywne uczestnictwo w Alternatywnym Festiwalu i zachęcamy do zaprezentowania Państwa oferty na towarzyszących festiwalowi targach. Dajemy Państwu możliwość wynajęcia powierzchni targowej na czas trwania festiwalu o powierzchni 2m2 lub większej oraz dodatkowej reklamy firmy: wpis z informacjami o Firmie na stronie internetowej festiwalu www.alternatywnyfestiwal.pl. W cenę stoiska podstawowego wliczone są stół, dwa krzesła i możliwość doprowadzenia prądu.
Informacje: Dział Oświatowy, tel. 502 133 132, 12 6440266 w. 35

>> formularz zgłoszeniowy <<

 


Zaawansowany Kurs Samorozwoju Avatar
www.avatarpolska.pl
www.theavatarcourse.com

HARMONIC LIFE Stanisław Kubaszak
62-241 Żydowo, ul. Piekarska 1
www.harmoniclife.pl

Leszek Zdrojewski
02-482 Warszawa , ul. Solipska 33 lok. 80A
www.zdrojewski.waw.pl

CREATOS
Dominik Leśniak, Ewelina Leśniak
90-642 Łódź, al. Włókniarzy 221/225

 

Paulina Gasiun
Artystka wykonująca złotą i srebrną biżuterię, inspirowaną Świętą Geometrią.
www.facebook.com/dobrawibracja